• Wyeliminuj 3 katastrofalne błędy, które większość ludzi nieświadomie popełnia po rozstaniu;
  • Dowiedz się co natychmiast musisz zacząć robić, żeby Twój Ex zaczął o Tobie więcej myśleć;
  • Dowiedz się dlaczego powrót po rozstaniu musi trwać co najmniej 2-3 miesiące;
  • Poznaj strategię 4 kroków, dzięki której pomogliśmy uratować już tysiące związków po rozstaniu.

Czego się dowiesz?

BEZ PROSZENIA I ZABIEGANIA O KONTAKT

Jak odzyskać UKOCHANĄ OSOBĘ w 90 dni, DZIĘKI METODZIE 4 Kroków

BEZPŁATNE SZKOLENIE ONLINE

ZOBACZ, JAK NASZA WIEDZA POMOGŁA INNYM

URATOWAĆ ZWIĄZEK PO ROZSTANIU:

W tej chwili mieszkamy razem i jest dużo lepiej.

Jeżeli bym podjął tę walkę bez waszego wsparcia to na pewno bym przegrał. W emocjach bym podjął takie decyzje, że do tej pory bym tego żałował. Już kiedyś byłem w takiej sytuacji i dlatego tym razem od razu się do Was zgłosiłem.

"


"

Warto wziąć udział w Programie, bo strategia jest przemyślana i prowadzi do sukcesu. Trzeba być bardzo konsekwentnym, ale dzięki temu można odzyskać związek w krótkim czasie - mimo beznadziejnej sytuacji. Dzięki programowi nie tylko odzyskałam męża, ale nigdy nie było między nami tak dobrze jak jest teraz.

"

"

Podczas rozstania partner powiedział że nie chce ze mną nigdy mieć kontaktu. W ostatnim czasie do siebie wróciliśmy, usłyszałam, że mnie kocha. Ta wiedza

i strategia działa

"

"

Jest dużo lepiej niż było kiedykolwiek. Mieszkamy razem, wychowujemy dzieci. Dzięki Programowi możemy stworzyć tak jakby bufor, który doładuje związek i może zmienić też tę drugą osobę.

"

"

CZEGO SIĘ DOWIESZ PRZEZ 60 MINUT?

  • Kiedy warto, a kiedy nie warto odzyskiwać Eks;
  • Dowiedz się jakich błędów musisz kategorycznie unikać;
  • Co natychmiast możesz zacząć robić, żeby Eks zaczął o Tobie więcej myśleć;
  • Dlaczego obowiązkowo musisz stać się wyzwaniem dla swojego Eks bez względu na sytuację w jakiej jesteś - i jak tego dokonać.
  • Dlaczego koniecznie musisz podważyć logiczne przeszkody, które zadecydowały o rozstaniu - i jak to zrobić, nie przekonując do powrotu.
  • Dowiedz się jak w praktyce wygląda skuteczna strategia powrotu, dzięki której zaciekawisz swojego Ex, sprowokujesz do kontaktu, a w końcu wysadzisz jego emocje w kosmos.

ROZSTANIE NIE MUSI OZNACZAĆ KOŃCA ZNAJOMOŚCI

Twoje szanse na powrót będą znacznie większe jeśli zrozumiesz jakie błędy popełniłeś

i zdobędziesz wiedzę na temat tego jak atrakcyjnie prowadzić znajomość po rozstaniu.


Miłość jest zmienna. To co czuje Twój Ex zależy w ogromnym stopniu od Twoich działań. To, że jeszcze 2 miesiące temu mówił, że kocha, nie oznacza, że dzisiaj jeszcze coś czuje. Ale to, że dzisiaj nie kocha, nie oznacza, że nie zmieni się to za 2 miesiące.

WYBIERZ DOSTĘPNY TERMIN:

OTO NAJLEPSZE PODEJŚCIE

Robisz wszystko, co w Twojej mocy, żeby wpłynąć na Twojego partnera. Działasz zgodnie ze strategią i pracujesz nad sobą na wielu poziomach.

#1

Robisz wszystko, żeby jak najmocniej wyluzować i traktujesz całą sprawę jako eksperyment,

dzięki czemu idziesz do przodu i nie tracisz czasu, bez względu na rezultat.

#2

DALSZE OKAZYWANIE ZAINTERESOWANIA TWOJEMU EX NIE DZIAŁA. PRZECIWNIE, BĘDZIE TYLKO POGARSZAŁO TWOJĄ SYTUACJĘ.

MIŁOŚĆ NIE KOŃCZY SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. JEŚLI TWÓJ EX JESZCZE NIEDAWNO COŚ DO CIEBIE CZUŁ, TO UCZUCIA DO CIEBIE I MYŚLI NA TWÓJ TEMAT JESZCZE PRZEZ DŁUGI CZAS SAME BĘDĄ WRACAŁY - NAWET JEŚLI SAM ZERWAŁ.

NIE DA SIĘ PRZEKONAĆ EX DO POWROTU ŻADNYM ARGUMENTEM. ONA / ON SAM MUSI TO POCZUĆ, ŻE CHCE WRÓCIĆ, DLATEGO TRZEBA WPŁYWAĆ NA JEGO EMOCJE.

POWRÓT MUSI BYĆ PROCESEM, NIE WYDARZENIEM. MUSISZ PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA DŁUGOFALOWĄ STRATEGIĘ, KTÓRA POTRWA CO NAJMNIEJ 1-2 MIESIĄCE.

BEZ WZGLĘDU NA SYTUACJĘ, ŻEBY MÓC ODZYSKAĆ EX, MUSISZ BYĆ DLA TEJ OSOBY WYZWANIEM.

TWÓJ PARTNER NIE DECYDUJE O TYM CO DO CIEBIE CZUJE – CZY SIĘ ZAKOCHA, CZY ODKOCHA. TO TWOJE ZACHOWANIE O TYM DECYDUJE.

KIEDY NIE WARTO WRACAĆ DO EX?

JEŚLI to Ty zerwałeś, bo miałeś dość toksycznych zachowań i awantur


JEŚLI chcesz wrócić tylko dlatego, że boisz się być sam


JEŚLI w Twojej ocenie Twój Ex nie zmieni się w przyszłości

Jeśli jednak uważasz, że to bardzo wartościowa osoba, pasowaliście do siebie pod wieloma względami, ale to Ty popełniłeś wiele błędów przez które się rozstaliście, to praca nad sobą i nad Twoją atrakcyjnością pomoże Ci na nowo odbudować ten związek.

Rozstanie to bardzo trudny czas.


Świadomość tego, że jeśli czegoś nie zrobisz to możesz stracić tą osobę

na zawsze – połączona z bezsilnym: „Już nie wiem co mogę zrobić”, może być prawdziwym koszmarem. Dlatego bardzo łatwo w takiej sytuacji działać w panice i tylko pogorszyć swoją sytuację.

WYBIERZ DOSTĘPNY TERMIN:

Jak w praktyce wygląda szczęśliwe zakończenie?

1. Przestajesz się dalej starać o swojego Ex.

2. Wprowadzasz strategię, zostawiasz po sobie ostatnie dobre wrażenie i minęło trochę czasu.

3. W międzyczasie, Ty pracujesz nad swoją atrakcyjnością, a Twój Ex przestaje być pewny, czy Ty jeszcze chcesz wrócić.

4. Pojawia się z jej/jego strony ciekawość i po lekkiej prowokacji z Twojej strony, nawiązujecie ze sobą kontakt.

5. Powoli zaczynacie się coraz częściej kontaktować i dochodzi do spotkania.

6. Potem do kolejnego.

7. Czujesz, że jesteście sobie coraz bliżsi i w końcu znowu zaczynacie zachowywać się jak para.

Po wszystkim jest lepiej, niż było przed kryzysem.


Uczucia mocno w Was odżyły. Budzisz się obok Ex, znowu czujesz to ciepło, ten zapach, to uczucie, że przy tej osobie możesz wszystko.18

TEŻ MASZ CZASAMI TAKIE MYŚLI?

#1

#2

#3

#4

ZROBIŁEM JUŻ WSZYSTKO CO SIĘ DA

ON/ONA JUŻ MNIE NIE KOCHA

MAM JUŻ DOŚĆ. TO ON/ONA MUSI SIĘ TERAZ STARAĆ

MÓJ EX NIE DA SIĘ NABRAĆ NA ŻADNE SZTUCZKI.

Serio? A próbowałeś coś robić oprócz proszenia i starania się o tą osobę? Wpłynąć w jakiś sposób na jej emocje? Proszenie o kolejną szansę i przekonywanie Ex do siebie to rzeczy, które tylko pogarszają Twoją sytuację i faktycznie, dalsze staranie nie ma sensu.

Uczucia nie są stałe – przeciwnie, jak już zauważyłeś zmieniają się w czasie. A jeśli Twój Ex miał okres, kiedy darzył Cię mocnym uczuciem, to ponowne wzniecenie tych uczuć może być dużo łatwiejsze niż wydaje się na pierwszy rzut oka.

Dokładnie. I na tym właśnie polega strategia. Ex nie stara się o Ciebie, bo widzi, że ma Cię na wyciągnięcie ręki i to jest bardzo odpychające. Dopiero, kiedy staniesz się wyzwaniem i zadziałasz na emocje swojej/swojego Ex, będzie możliwe odnowienie kontaktu i obudzenie przygasłych uczuć.

To świetnie, bo to znaczy, że nie starasz się o kretyna, tylko o inteligentną osobę. Odzyskanie Ex nie zakłada żadnych durnych akcji, typu jedna róża codziennie przez 30 dni – potrzebne będzie dogłębne zrozumienie powodów waszego rozstania, prawdziwa praca nad obiekcjami i emocjami Ex oraz kilka wiele innych rzeczy, które nie są żadnymi sztuczkami.

#5

#6

#7

#8

MÓJ EX JEST UPARTY

MÓJ EX CHYBA JUŻ ZACZĄŁ SIĘ Z KIMŚ SPOTYKAĆ

ZA DUŻO ZŁEGO SIĘ MIĘDZY NAMI WYDARZYŁO

JUŻ JEST ZA PÓŹNO… MINĘŁO ZA DUŻO CZASU OD ROZSTANIA

Oto metafora: Kiedy sprzedawca samochodów pokazuje Ci auto i opowiada o zaletach, mógłbyś być uparty i nie dać się przekonać do kupna. Ale sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej, gdyby sprzedawca po opisaniu auta dodał: „Ale to była ostatnia sztuka i już nie jest na sprzedaż”. Wtedy upór nie jest przeszkodą, a raczej zaletą - żeby spróbować dostać takie auto w inny sposób.

Jeśli Twój Ex jest już w nowym związku i ewidentnie jest zakochany, to rzeczywiście lepiej odpuścić, bo to największa możliwa przeszkoda. Jednak to, że chodzi na randki, albo dopiero zaczął się z kimś spotykać, w żadnym wypadku nie przekreśla Twoich szans. Przeciwnie, Twój Ex prawdopodobnie będzie porównywał do Ciebie nowych kandydatów.

Wrogość może (ale nie musi) być nie do przeskoczenia, jeśli zrobiłeś coś naprawdę poważnego, typu zdrada, albo publiczne upokorzenie. Jednak w innych przypadkach wrogość po pierwsze przechodzi z czasem, a po drugie, sam możesz mocno wpłynąć na złagodzenie atmosfery między wami. Warto będzie to zrobić, nawet jeśli nie zamierzasz wracać.

Wbrew pozorom, to że upłynęło dużo czasu bez kontaktu, może być dużą zaletą, bo zdążyły opaść już wszystkie negatywne emocje i Twój Ex jest ciekawy co u Ciebie, więc nie będzie problemu z odnowieniem kontaktu – zwłaszcza, jeśli zrobisz to w umiejętny sposób, moją sprawdzoną metodą 3 kroków.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W SZKOLENIU?

Kliknij guzik: "Zarezerwuj miejsce"


W okienku, które się pojawi wybierz datę szkolenia, wpisz swoje imię i adres email.Całe szkolenie odbywa się online, bez wychodzenia z domu. Potrzebujesz tylko komputera lub telefonu z Internetem.

Dni
Godzin
Minut
Sekund


Robert Marchel

Doradza w dziedzinie relacji damsko-męskich od 2008 roku. Specjalizuje się w konsultacjach dotyczących naprawiania związku i odzyskiwania byłego partnera.


Wielokrotnie występował w radiu i telewizji (TVN, TVP) i na uniwersytetach w Polsce i na świecie.


Prowadzi badania naukowe dotyczące związków.

WYBIERZ DOSTĘPNY TERMIN:

All Rights Reserved 2023 © lovesystem.pl