Nielimitowana opieka miesięczna

990zł za miesiąc

Dzięki tej opcji masz możliwość bezpośredniego kontaktu z trenerem, który prowadzi swoją sprawę. W każdej chwili możesz napisać maila i zapytać o co dalej robić w sytuacji, nagle się zmieniła.


Trener będzie dla Ciebie dostępni we wszystkie dni robocze Trener będzie dla Ciebie dostępni we wszystkie dni robocze. Nie gwarantujemy dostępności w weekendy.


Wykupiony pakiet nielimitowanej opieki prywatnej Ci priorytetowe umawianie się na konsultacje - jednak na konsultacje telefoniczne warto się wcześniej umówić mailowo.


Zadaniem trenera jest przygotowanie cię na wszystkie główne scenariusze wydarzeń i sprawić, żebyś mógł sobie w nich poradzić. Opieka nie oznacza natychmiastowych reakcji na każdą wiadomość od Twojego partnera - bo na dłuższą metę to i tak niemożliwe.


W praktyce naprawczej lub czasowej Ex jest długofalowa , warto więc się nastawić, że może trwać od 2 do nawet 6 miesięcy . To będzie oznaczało, że będzie momenty, kiedy będzie oznaczać obecność dużo i będziesz mieć momenty, kiedy trzeba będzie czekać na kontakt nawet ponad miesiąc iw tym czasie nie będzie się zbyt wiele. Właśnie dlatego stworzyliśmy tę opcję w abonamentowej płatności miesięcznej - nie musisz płacić więcej, kiedy dużo się dzieje i wymagasz stałego kontaktu, a nawet w okresie, kiedy dzieje się mniej masz w każdej chwili pod ręką specjalistę, który może rozwiać Twoje informacje.


Płatności pobierane są automatycznie co miesiąc z Twojej karty, której użyjesz przy pierwszej płatności (maksymalnie przez 6 miesięcy). Masz nad tym pełną kontrolę i sam możesz anulować płatność w każdej chwili bez żadnych konsekwencji.


Możesz bez żadnych konsekwencji zamówić opiekę nawet tylko na 1 miesiąc, a potem zrezygnować.


Jeśli nie będziesz absolutnie zachwycony rezygnacja jest bardzo prosta - możesz poprosić o to pisząc na "info@jakzdobywac.pl" lub zrobić to sam, wchodząc w zakładkę "Moje konto" po utworzeniu subskrypcji (wystarczy kliknąć "Anuluj subskrypcje").


Nawet jeśli zgłosisz nam, że zapomniałeś anulować płatność na kolejny miesiąc i system automatycznie pobrał pieniądze, ale nie skorzystałeś z żadnych konsultacji mailowych ani telefonicznych, bez problemu zwrócimy Ci ostatnią płatność.

Aby rozpocząć współpracę wykup pierwsze 45 minut konsultacji, albo skontaktuj się z trenerem, z którym już rozmawiałeś.

Copyritghts jakzdobywac.pl 2018