INDYWIDUALNE KONSULTACJE

Wybierz indywidualną opiekę i pod okiem eksperta

napraw wszystkie błędy w swoim związku,
by cieszyć się szczęśliwą, stabilną relacją.

z ekspertem

Kup teraz

Poznaj najskuteczniejszą i najszybszą drogę
do lepszego związku

Możesz być pewny, że jesteś w najlepszym miejscu, by uratować swoją relację. Trenerzy przeszkoleni przez Roberta Marchela poprowadzą Cię w całym procesie. Wyjaśnią, co jest przyczyną niskiej jakości Twojego związku i przedstawią Ci szczegółowy plan działania. Będziesz wiedział, co dokładnie zrobić, by naprawić swój związek i zbudować go na nowo. Pomoc ekspertów to najprostsze i najskuteczniejsze rozwiązanie.

Indywidualne konsultacje to najlepsza inwestycja w Twój związek!


Być może próbowałeś sam na własną rękę przeanalizować swój związek i znaleźć rozwiązanie, by go naprawić, ale nie przynosiło to na dłuższą metę żadnej poprawy. To znak, że potrzebujesz jeszcze jednego, ważnego kroku: eksperta, który obiektywnie zweryfikuje każdy element Twojego związku i pokaże Ci, jakie zmiany wprowadzić.

Pomoc eksperta uchroni Cię przed niewłaściwymi działaniami i zachowaniami, które obniżają jakość Twojego związku i zbliżają Cię do rozstania.

Masz teraz okazję wykorzystać wiedzę i doświadczenie ekspertów, by szybko i skutecznie dowiedzieć się z czego wynika Twoja sytuacja i jaki jest najlepszy sposób, by to naprawić.

Kup teraz

Zobacz opinie osób, które
skorzystały z indywidualnych konsultacji

Robert Marchel to najpopularniejszy w Polsce ekspert relacji damsko - męskich. Regularnie występuje w radiu, telewizji i na uniwersystetach w Polsce i na świecie. Prowadzi badania naukowe nt. mechanizmów w związkach, a od 2008r doradzał na cały etat klientom, jak odbudować ich relacje.


Jego zespół ekspertów to doświadczeni i specjalnie przeszkoleni trenerzy relacji, którzy każdego dnia pomagają klientom naprawić ich związki.


Możliwość pomocy ekspertów, którzy mieli do czynienia z praktycznie każdym możliwym przypadkiem, nie zdarza się codziennie. Teraz masz okazję skorzystać z ich skutecznych rozwiązań.

WYSOKA SKUTECZNOŚĆ KONSULTACJI TO EFEKT WIEDZY EKSPERTÓW, ICH PRAKTYCZNEGO DOŚWIADCZENIA I INDYWIDUALNIE DOPASOWANEJ STRATEGII

KONSULTACJE SĄ DLA CIEBIE IDEALNYM ROZWIĄZANIEM, JEŚLI:

TWÓJ PARTNER JEST ZDYSTANSOWANY I NIE ANGAŻUJE SIĘ W ZWIĄZEK

To bardzo powszechna sytuacja. Dzieje się tak dlatego, że złamana została równowaga uczuć na Twoją niekorzyść. Na konsultacjach dowiesz się, które Twoje zachowania do tego doprowadziły i co zrobić, by partner znów chciał angażować się w Waszą relację.

TY JESTEŚ ZDYSTANSOWANY I NIE ANGAŻUJESZ SIĘ W ZWIĄZEK

To znak, że Twój partner, pewnie nieświadomie, łamie równowagę uczuć. Na szczęście w wielu przypadkach wynika to z Twojego zachowania. Na konsultacjach dowiesz się, dlaczego tak się dzieje i co zrobić, by wyrównać poziom zaangażowania i zniwelować Twój dystans.

W TWOIM ZWIĄZKU POJAWIŁY SIĘ PRETENSJE, ZAZDROŚĆ I CICHE DNI

Tego typu zachowania nie pojawiają się znikąd. Do tego mocno obniżają jakość związku, a w dłuższej perspektywie - doprowadzają do rozstania. Konieczne jest, by poznać źródło tych zachowań i nauczyć się, jak je wyeliminować.

W TWOIM ZWIĄZKU DOSZŁO DO ZDRADY LUB POJAWIŁA SIĘ OSOBA TRZECIA

TWÓJ ZWIĄZEK DOPADŁ KRYZYS I ROZSTANIE TO TYLKO KWESTIA CZASU

W TWOIM ZWIĄZKU REGULARNIE WYSTĘPUJĄ KŁÓTNIE

To nie jest oznaka zdrowego związku. Jeśli występują od lat, a na dodatek dotyczą poważnych kwestii, to kluczowe jest naprawienie tej sytuacji. W innym przypadku związek będzie dla Was tak męczący, że w końcu zdecydujecie się rozstać.

Aby wyjść z kryzysu potrzeba obszernej wiedzy o mechanizmach działających w związku. Do tego niesamowicie pomocne jest spojrzenie eksperta na całą sytuację, by dowiedzieć się, jakie są szanse na naprawę związku. Otrzymasz spersonalizowaną instrukcję jak to zrobić.

To trudna sytuacja wymagająca specjalnego podejścia, dlatego nie warto działać po omacku i narażać swój związek. Wiele relacji w takiej sytuacji udaje się uratować, jednak trzeba podejść do tego całkowicie nieintuicyjnie. Wybór konsultacji to najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć.

JESTEŚ W MIEJSCU, GDZIE MASZ GWARANCJĘ NIŻSZEJ CENY

I MOŻLIWOŚĆ KONSULTACJI BEZ KOLEJKI

Regularna cena konsultacji jest wyższa, a do tego jest to opcja tylko dla osób, które skorzystały z wymaganych kursów.

Ty możesz skorzystać z konsultacji w dowolnym momencie i masz pierwszeństwo w wyborze terminu. Te warunku obowiązują przez rok od kupna konsultacji.
Kup teraz

Jak wygląda zakup konsultacji?

1. Po dokonaniu płatności zostaniesz przekierowany do formularza, w którym opiszesz w kilku słowach swoją sytuację. Wybierzesz także najlepszy dla siebie termin konsultacji - konsultacja odbędzie się w ciągu max. 2 dni.


2. Ekspert odezwie się do Ciebie w celu potwierdzenia terminu oraz prześle dane kontaktowe.


3. Możesz wybrać konsultację telefoniczną lub na Skype.

Obowiązuje Cię gwarancja satysfakcji. Jeśli nie będziesz zachwycony, wystarczy poinformować o tym eksperta w trakcie konsultacji. Zwrócimy Ci całą należną kwotę.

Kup teraz

Większość związków można łatwo uratować.
Podejmij dobrą decyzję i umów się na indywidualną konsultację.

Gra planszowa
Wygraj Związek

Czyli idealny sposób na wspólną rozrywkę, pogłębienie Waszej więzi i maksymalne wzmocnienie związku.